Načítavam...
Námestie mládeže 587/17, 960 01 Zvolen
zriaďovateľ
0908-969 859
vedenie školy
045-533 24 18
0948-132 113

MS Teams- webináre

Učitelia našej školy sa pravidelne zúčastňujú online webinárov od MS TEAMS, ktoré sa konajú v popoludňajších hodinách (Ing. Necpálová, Ing. Henešová, Mgr. Szilvási, Mgr. Šujanská), ktorí robia potom interné vzdelávanie pre ostatných kolegov. V tejto aplikácií naša škola vedie dištančné vzdelávanie v období prerušeného štúdia.

Partneri

Europsky socialny fondMinisterstvo školstvaErasmus plusSlovenská akademická asociácia pre medzinárodnú spoluprácuSCVČNadácia F.A. HayekaaSc agendaModernizácia vzdelávacieho procesu na stredných školáchPaneurópska Vysoká škola n.o.E-twinningEuroproyectos GranadaISIC karty
Continental ZvolenPortasSŠUPCargoCreefoxMesto Zvolen