Načítavam...

Námestie mládeže 587/17, 960 01 Zvolen
zriaďovateľ
0908-969 859
vedenie školy
045-533 24 18
0948-132 113

Jazykovo-poznávací pobyt v Londýne

Dňa 18.9.-22.9 2019 sa  8 študentov školy  zúčastnilo na jazykovo  jazykovo -poznávacom pobyte v Londýne. Zriaďovateľ školy poskytol finančné prostriedky na zabezpečenie a organizovanie cesty.  Cieľom takýchto pobytov je aby sa študenti školy oboznámili s kultúrnymi a historickými pamiatkami iných štátov Európy a zdokonalili v Anglickom jazyku. Ďakujeme Mgr. Divokovej a Mgr Divokovi, ktroí zabezpečovali sprievod študentov za bezproblémový pobyt!  Vedenie školy. Viac foto nájdete vo fotogalérii.

Partneri

Continental Zvolen - partner duálneho vzdelávaniaPortas s.r.o.-partner duálneho vzdelávaniaSSUŠ Zvolen- partner duálneho vzdelávaniaDuálne vzelávanieC.S Cargo Slovakia
Erasmus plusECVETSlovenská akademická asociácia pre medzinárodnú spoluprácuSCVČNadácia F.A. HayekaaSc agendaModernizácia vzdelávacieho procesu na stredných školáchPortál Vysokých škôlPaneurópska Vysoká škola n.o.E-twinningEuroproyectos GranadaISIC karty