Načítavam...
Námestie mládeže 587/17, 960 01 Zvolen
zriaďovateľ
0908-969 859
vedenie školy
045-533 24 18
0948-132 113

Informácie pre záujemcov o štúdium na našej škole:

Všetkým žiakom a ich rodičom Súkromná stredná odborná škola podnikania Zvolen, oznamuje, že v školskom roku 2021/2022 otvára jednu triedu s počtom 27 žiakov. Naša škola realizuje aj duálne vzdelávanie počas štúdia, ktoré prebieha  v spolupráci  s významnými zamestnávateľmi v našom regióne. /Continental, Cargo, Mesto Zvolen, Creefox Banská Bystrica, Portas Zvolen, Banská Bystrica, Škola umeleckého priemyslu Zvolen/.

Škola hneď ako to bude možné, po skončení  dištančnej formy vzdelávania umožní žiakom aj ich rodičom osobnú návštevu školy a tiež možnosť získať podrobnejšie informácie o štúdiu priamo v škole. Kritéria prijímacieho konania nájdete v novinkách, informácie o duálnom vzdelávaní v menu vpravo.

V prípade záujmu o štúdium a podrobné informácie o škole nájdete na webovej stránke školy, prípadne ich získate na tel. číslo: 0908969859.

Podrobnejšie info nájdete v linku nižšie:

Partneri

Europsky socialny fondMinisterstvo školstvaErasmus plusSlovenská akademická asociácia pre medzinárodnú spoluprácuSCVČNadácia F.A. HayekaaSc agendaModernizácia vzdelávacieho procesu na stredných školáchPaneurópska Vysoká škola n.o.E-twinningEuroproyectos GranadaISIC karty
Continental ZvolenPortasSŠUPCargoCreefoxMesto Zvolen