Načítavam...
Námestie mládeže 587/17, 960 01 Zvolen
zriaďovateľ
0908-969 859
vedenie školy
045-533 24 18
0948-132 113

Ekonomická olympiáda-výsledky

Žiačka Dominika Lehocká zo 4.A triedy,  ako najúspešnejšia riešiteľka školského online kola postúpila do krajského kola Ekonomickej olympiády, ktorú organizuje INESS – Inštitút ekonomických a spoločenských analýz Bratislava.EO je celoslovenská súťaž v znalostiach z ekonómie a financií, ktorá je určená študentom stredných škôl. Svojím poňatím prispieva k ďalšiemu rozvoju kľúčových schopností a znalostí študentov v tomto odbore. Súťažiaci majú možnosť byť prijatí na vysokoškolské štúdium vybraných partnerských univerzít bez prijímacích skúšok, či vyhrať vecné ceny, ako notebook, mobilný telefón, čítačku elektronických kníh, ekonomickú literatúru a ďalšie.
Školského kola sa zúčastnili všetci žiaci štvrtého ročníka.
Dominike gratulujeme k postupu na krajské kolo, ktoré sa uskutoční v priebehu mesiaca február 2021. Z dôvodu pandémie zatiaľ nie je rozhodnuté, ako formou sa krajské kolo uskutoční. O realizácií bude žiačka včas informovaná.


Partneri

Europsky socialny fondMinisterstvo školstvaErasmus plusSlovenská akademická asociácia pre medzinárodnú spoluprácuSCVČNadácia F.A. HayekaaSc agendaModernizácia vzdelávacieho procesu na stredných školáchPaneurópska Vysoká škola n.o.E-twinningEuroproyectos GranadaISIC karty
Continental ZvolenPortasSŠUPCargoCreefoxMesto Zvolen