Načítavam...
Námestie mládeže 587/17, 960 01 Zvolen
zriaďovateľ
0908-969 859
vedenie školy
045-533 24 18
0948-132 113

3. miesto v kategórii slogan na Veľtrhu cvičných firiem v Žiari nad Hronom

Súkromná obchodná akadémia DSA Žiar nad Hronom a Slovenské centrum cvičných firiem Bratislava zorganizovala 24. marca 2021 regionálny online veľtrh cvičných firiem na platforme MS Teams. 
Cvičná firma NED Slovakia, s. r. o. Zvolen sa na veľtrhu zapojila  do súťaží v kategóriách logo, slogan a elektronická prezentácia. V kategórii slogan sme v konkurencii 32 Cvičných firiem získlali 3. miesto v kategórii slogan.
Reprezentovali nás študenti Vingerová, Mlynárček a Svintek pod vedením MGr. Šujanskej. Ďakujeme.

Partneri

Europsky socialny fondMinisterstvo školstvaErasmus plusSlovenská akademická asociácia pre medzinárodnú spoluprácuSCVČNadácia F.A. HayekaaSc agendaModernizácia vzdelávacieho procesu na stredných školáchPaneurópska Vysoká škola n.o.E-twinningEuroproyectos GranadaISIC karty
Continental ZvolenPortasSŠUPCargoCreefoxMesto Zvolen