Načítavam...
Námestie mládeže 587/17, 960 01 Zvolen
zriaďovateľ
0908-969 859
vedenie školy
045-533 24 18
0948-132 113

1. miesto na Medzinárodnom veľtrhu Cvičných firiem

 Medzinárodnom veľtrhu Cvičných firiem sa konal v dňoch 10. - 12. novembra 2020 a bolo prihlásených 60 cvičných firiem stredných škôl, z toho 17 cvičných firiem zo zahraničia (Bulharsko, Rakúsko, ČR, Maďarsko, Litva, Slovinsko, Španielsko).

Cvičná firma žiakov III. A triedy SSOŠP Zvolen NED Slovakia, s. r. o. , ktorá vznikla 19.10. 2020 s  predmetom činnosti - ponuka, stavba a predaj nízkoenergetických domov, stihla za tento krátky čas pripraviť všetky dokumenty na registráciu firmy ako aj propagačné materiály a zapojiť sa do nasledujúcich online súťaží MVCF 2020: 

  • logo - Cimrová, Svintek,
  • slogan - Kaňka, 
  • elektronická prezentácia - Vingerová, 
  • katalóg - Ducho, 
  • vizitka, e-mail - Svintek, Mlynárček 
  • web stránka - Balog, Prcúch. 

Žiaci cvičnej firmy NED Slovakia počas veľtrhu z domu cez e-mail obchodovali s ostatnými firmami (ponuka, nákup, predaj), nadviazali spoluprácu s novými obchodnými partnermi, vystavovali faktúry, uhrádzali záväzky cez internetbanking.  

Všetkých nás potešili výsledky online súťaže cvičných firiem:

 - v kategórii  NAJLEPŠIE LOGO
              
Ned Slovakia, s. r. o. obsadila 1. miesto 

 - V CELKOVOM VYHODNOTENÍ MOVCF 2020  

sme získali 754 bodov a umiestnili sme sa na 16. mieste.


sccf.sk


Všetkým žiakom ďakujem za tímovú prácu pri príprave na veľtrh a GRATULUJEM K UMIESTNENIU

Partneri

Europsky socialny fondMinisterstvo školstvaErasmus plusSlovenská akademická asociácia pre medzinárodnú spoluprácuSCVČNadácia F.A. HayekaaSc agendaModernizácia vzdelávacieho procesu na stredných školáchPaneurópska Vysoká škola n.o.E-twinningEuroproyectos GranadaISIC karty
Continental ZvolenPortasSŠUPCargoCreefoxMesto Zvolen