Načítavam...

Námestie mládeže 587/17, 960 01 Zvolen
zriaďovateľ
0908-969 859
vedenie školy
045-533 24 18
0948-132 113

Vzorná reprezentácia Cvičnej firmy v Prahe

MY S VÁMI na Metropolitní Univerzite v Prahe

Ema Godorová a Tatiana Debnáriková,  žiačky III. A triedy cvičnej firmy EKOrkii, s. r. o. s Mgr. Renátou Šujanskou sa  dňa 06. 02. 2020 zúčastnili seminára "My s Vámi" na pozvanie Ing. Radka Maxa, Ph.D z katedry medzinárodného obchodu Metropolitní univerzity v Prahe na základe úspešnej účasti na medzinárodnom veľtrhu CF v  Nitre. Na akcii sa zúčastnilo viac ako 20 cvičných firiem zo Slovenka a Česka.

Po slávnostnom zahájení a zoznámením s univerzitou boli pripravené aktivity a prednášky z oblasti medzinárodného obchodu pre začínajúcich podnikateľov, interaktívny seminár plný otázok a odpovedí špeciálne pripravený pre žiakov cvičných firiem.

Hlavným programom bola súťaž o najlepšiu prezentáciu cvičnej firmy 2020. Elektronická prezentácia cvičnej firmy EKOrkii postúpila medzi 12 finalistov Myšlienku a náplň činnosti našej  CF porotcovia ocenili ako skvelý. Ďakujeme za skvelú reprezentáciu školy!!!

Partneri

Continental Zvolen - partner duálneho vzdelávaniaPortas s.r.o.-partner duálneho vzdelávaniaSSUŠ Zvolen- partner duálneho vzdelávaniaDuálne vzelávanieC.S Cargo SlovakiaCreefox- reklamná agentúraMestský úrad Zvolen
Erasmus plusECVETSlovenská akademická asociácia pre medzinárodnú spoluprácuSCVČNadácia F.A. HayekaaSc agendaModernizácia vzdelávacieho procesu na stredných školáchPortál Vysokých škôlPaneurópska Vysoká škola n.o.E-twinningEuroproyectos GranadaISIC karty