Načítavam...

Námestie mládeže 587/17, 960 01 Zvolen
zriaďovateľ
0908-969 859
vedenie školy
045-533 24 18
0948-132 113

Seminár kritického myslenia v Novom Smokovci

Naši učitelia Mgr. Szilvasi a Ing. Necpálová sa zúčastnili na workshope kritického myslenia v Novom Smokovci.
Workshop organizoval Komenského inštitút v spolupráci British council a bol zameraný na to, ako kritické myslenie podporiť u žiakov vo vyučovacom procese.
Naučili sa tam nové moderné metódy vyučovania, ktoré radi odovzdajú svojim kolegom, aby ich taktiež mohli aplikovať pri výučbe našich študentov, čím sa ich proces výučby stane zaujímavejší a prinosnejší pre súčasnú dobu.

Partneri

Continental Zvolen - partner duálneho vzdelávaniaPortas s.r.o.-partner duálneho vzdelávaniaSSUŠ Zvolen- partner duálneho vzdelávaniaDuálne vzelávanieC.S Cargo Slovakia
Erasmus plusECVETSlovenská akademická asociácia pre medzinárodnú spoluprácuSCVČNadácia F.A. HayekaaSc agendaModernizácia vzdelávacieho procesu na stredných školáchPortál Vysokých škôlPaneurópska Vysoká škola n.o.E-twinningEuroproyectos GranadaISIC karty