Načítavam...

Námestie mládeže 587/17, 960 01 Zvolen
zriaďovateľ
0908-969 859
vedenie školy
045-533 24 18
0948-132 113

Radana Monišová- úspešná v "Olympiáde ľudských práv"

Radana Monišová,študentka maturitného ročníka sa 6.februára 2020 zúčastnila XXII.ročníka olympiády ľudských práv stredoškolskej mládeže (organizátorom IUVENTA) a v krajskom kole z 30 tich študentov získala úspešné 4. miesto. Súťaž pozostávala z písomnej a následne aj ústnej časti na dané tézy ľudských práv. Prvých 8 postupuje do celoslovenského kola,ktoré sa uskutoční koncom marca. Gratulujeme!!!!

Partneri

Continental Zvolen - partner duálneho vzdelávaniaPortas s.r.o.-partner duálneho vzdelávaniaSSUŠ Zvolen- partner duálneho vzdelávaniaDuálne vzelávanieC.S Cargo SlovakiaCreefox- reklamná agentúraMestský úrad Zvolen
Erasmus plusECVETSlovenská akademická asociácia pre medzinárodnú spoluprácuSCVČNadácia F.A. HayekaaSc agendaModernizácia vzdelávacieho procesu na stredných školáchPortál Vysokých škôlPaneurópska Vysoká škola n.o.E-twinningEuroproyectos GranadaISIC karty