Načítavam...

Námestie mládeže 587/17, 960 01 Zvolen
zriaďovateľ
0908-969 859
vedenie školy
045-533 24 18
0948-132 113

Medzinárodný veľtrh Cvičných firiem -2. miesto

Cvičná firma EKOrkii, s. r. o. Zvolen reprezentujúca našu školu obsadila na Medzinárodnom veľtrhu cvičných firiem v Nitre vynikajúce  2. miesto v kategórii "Imidž stánku cvičnej firmy" v konkerencii 48 cvičných firiem zo Slovenska, Českej republiky, Turecka, Slovinska, Maďarska, Talianska a Rumunska. 
Cvičnú firmu reprezentovali:
Ema Godorová, Tatiana Debnáriková, Tamara Mazúrová, Dávid Marcinek.
Koordinátor CF: Mgr. Renáta Šujanská
Žiaci na vysokej úrovni prezentovali činnosť firmy - výrobu a predaj výrobkov z korku, obchodovali, uzatvárali zmluvy s potencionálnymi zákazníkmi. Gratulujeme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu našej školy. Vedenie školy!!!


Partneri

Continental Zvolen - partner duálneho vzdelávaniaPortas s.r.o.-partner duálneho vzdelávaniaSSUŠ Zvolen- partner duálneho vzdelávaniaDuálne vzelávanieC.S Cargo SlovakiaCreefox- reklamná agentúraMestský úrad Zvolen
Erasmus plusECVETSlovenská akademická asociácia pre medzinárodnú spoluprácuSCVČNadácia F.A. HayekaaSc agendaModernizácia vzdelávacieho procesu na stredných školáchPortál Vysokých škôlPaneurópska Vysoká škola n.o.E-twinningEuroproyectos GranadaISIC karty