Načítavam...
Námestie mládeže 587/17, 960 01 Zvolen
zriaďovateľ
0908-969 859
vedenie školy
045-533 24 18
0948-132 113

Hodina informačnej výchove

Dňa 21.09.  sa žiaci I.A  zúčastnili v priestoroch   Krajskej knižnice Ľ. Štúra vo Zvolene " Hodiny informačnej výchovy", kde sa žiaci naučili:ako získať všeobecné informácie o knižnici, efektívne vyhľadávanie informácií v online katalógoch knižnice, ako  spracovať seminárnu prácu a vyhnúť sa plagiátorstvu, kopírovať plné texty z databáz prístupných v knižnici, správne používať a citovať použité informačné pramene v seminárnych a iných písomných prácach.  Vstup bude závisieť od epidemiologickej situácie.

Partneri

Europsky socialny fondMinisterstvo školstvaErasmus plusSlovenská akademická asociácia pre medzinárodnú spoluprácuSCVČNadácia F.A. HayekaaSc agendaModernizácia vzdelávacieho procesu na stredných školáchPaneurópska Vysoká škola n.o.E-twinningEuroproyectos GranadaISIC karty
Continental ZvolenPortasSŠUPCargoCreefoxMesto Zvolen