Načítavam...

Námestie mládeže 587/17, 960 01 Zvolen
zriaďovateľ
0908-969 859
vedenie školy
045-533 24 18
0948-132 113

Europsky deň jazykov

K Európskemu dňu jazykov naša škola pripravila prezentáciu International Village, ktorá sa bude konať 22.10. 2018. Každý ročník odprezentuje dve krajiny EU podľa vlastného výberu v anglickom alebo nemeckom jazyku. Bude to tímová práca, kde študenti  spoločne pripravia a predstavia
 jednotlivé krajiny spolu s krátkymi kvízovými otázkami o znalostiach, prípadne zaujímavostiach zvolenej krajiny.

Partneri

Continental Zvolen - partner duálneho vzdelávaniaPortas s.r.o.-partner duálneho vzdelávaniaSSUŠ Zvolen- partner duálneho vzdelávaniaDuálne vzelávanieC.S Cargo Slovakia
Erasmus plusECVETSlovenská akademická asociácia pre medzinárodnú spoluprácuSCVČNadácia F.A. HayekaISIC kartyaSc agendaModernizácia vzdelávacieho procesu na stredných školáchPortál Vysokých škôlPaneurópska Vysoká škola n.o.E-twinningEuroproyectos Granada