Načítavam...

Námestie mládeže 587/17, 960 01 Zvolen
zriaďovateľ
0908-969 859
vedenie školy
045-533 24 18
0948-132 113

Duálne vzdelávanie na našej škole

Naša škola podpísala zmluvu o spolupráci v Duálnom vzdelávaní so Štátnym inštitútom odborného vzdelávania /ŠIOV/a Republikovou úniou zamestnávateľov. Na budúci školský rok máme   pripravené zmluvy s dvomi zamestnávateľmi v meste Zvolen. Čiže prví žiaci sa môžu do tohto atraktívneho systému výučby zapojiť od začiatku budúceho školského roku. O podrobnostiach možnosti štúdia v duálnom vzdelávaní budeme na našej stránke včas podrobne informovať.

Partneri

Erasmus plusECVETSlovenská akademická asociácia pre medzinárodnú spoluprácuSCVČNadácia F.A. HayekaAQUA trade s.r.o.aSc agendaModernizácia vzdelávacieho procesu na stredných školáchKvalitní v škole - úspešní v životePortál Vysokých škôlPaneurópska Vysoká škola n.o.