Načítavam...

Námestie mládeže 587/17, 960 01 Zvolen
zriaďovateľ
0908-969 859
vedenie školy
045-533 24 18
0948-132 113

10. výročie založenia školy

Naša škola si v týchto dňoch pripomína 10. výročie založenia. Prvých študentov sme privítali 2. septembra 2009. Týmto by sme chceli poďakovať všetkým zamestnancom školy /hlavne učiteľom/, ktorí sa zaslúžili o úspešné napredovanie školy. Vďaka patrí aj žiakom školy, ktorí nám prejavili dôveru a rozhodli sa na našej škole študovať. Veríme, že sme ich dôveru nesklamali. Svedčí o tom okolo 150 absolventov školy, ktorí u nás úspešne zmaturovali. Pevne veríme, že aj v nasledujúcich rokoch nepoľavíme v našom úsilí o zvyšovanie kvality školy a budeme pokračovať v trende výchovy absolventov uplatniteľných na trhu práce doma i v zahraničí. Zriaďovateĺka a vedenie školy!!!

Partneri

Continental Zvolen - partner duálneho vzdelávaniaPortas s.r.o.-partner duálneho vzdelávaniaSSUŠ Zvolen- partner duálneho vzdelávaniaDuálne vzelávanieC.S Cargo Slovakia
Erasmus plusECVETSlovenská akademická asociácia pre medzinárodnú spoluprácuSCVČNadácia F.A. HayekaaSc agendaModernizácia vzdelávacieho procesu na stredných školáchPortál Vysokých škôlPaneurópska Vysoká škola n.o.E-twinningEuroproyectos GranadaISIC karty