Načítavam...

Námestie mládeže 587/17, 960 01 Zvolen
zriaďovateľ
0908-969 859
vedenie školy
045-533 24 18
0948-132 113

Učíme sa doma- pokyny pre žiakov školy

Úlohy doma pre žiakov všetkých ročníkov počas prerušenia vyučovania nájdete v bočnom menu. /rozdelenie podľa jednotlivých vyučujúcich/. Informácie o domácich prácach nájdete tiež na stránke: https://skolapodnikania.edupage.org. Máte tam k dispozícii rôzny materiál od učiteľov takisto tam nájdete vypracované  testy online na precvičenie si svojich vedomostí. Vrelo doporučujeme túto stránku navštevovať!!!
V prípade, že niekto nemá heslo, nech kontaktuje triedneho učiteľa /príp p. Szilvásiho/.

Partneri

Continental Zvolen - partner duálneho vzdelávaniaPortas s.r.o.-partner duálneho vzdelávaniaSSUŠ Zvolen- partner duálneho vzdelávaniaDuálne vzelávanieC.S Cargo Slovakia
Erasmus plusECVETSlovenská akademická asociácia pre medzinárodnú spoluprácuSCVČNadácia F.A. HayekaaSc agendaModernizácia vzdelávacieho procesu na stredných školáchPortál Vysokých škôlPaneurópska Vysoká škola n.o.E-twinningEuroproyectos GranadaISIC karty