Načítavam...

Námestie mládeže 587/17, 960 01 Zvolen
zriaďovateľ
0908-969 859
vedenie školy
045-533 24 18
0948-132 113

Jazykovo-poznávací pobyt v Londýne

Vedenie školy vybralo podľa vopred stanovených kritérií študentov, ktorí sa zúčastnia  jazykovo -poznávacom pobyte v Londýne. Zriaďovateľ školy poskytol finančné prostriedky na zabezpečenie a organizovanie cesty. Cestuje 8 študentov a dvaja pedagógovia v termíne 18.9.2019 do 22.9.2019. Cieľom školy je  poskytnúť našim študentom vzdelanie, s ktorým sa uplatnia nielen v SR ale aj v zahraničí.kliknite na viac:
Organizovaním pobytu v zahraničíi získajú mnoho nových poznatkov z oblasti kultúry, histórie krajiny, ekonomiky, geografii krajiny. Zdokonalia sa v komunikácii v anglickom jazyku. Spoznajú novú mentalitu ľudí  Spojeného kráľovstva. Naša škola vzdeláva študentov v študijnom odbore škola podnikania a tým tiež umožníme nahliadnuť na spôsoby a možnosti práce a podnikania v zahraničí. Študenti spoznajú nových ľudí, nadviažu nové kontakty. Cestovaním a zabezpečovaním  vycestovania  získajú nové zručnosti, rozšíria si obzory o získajú nové vedomosti, učia sa samostatnosti a zodpovednosti. Prajeme vybraným študentom krásny pobyt v Londýne a šťastnú cestu.Vedenie školy

Partneri

Continental Zvolen - partner duálneho vzdelávaniaPortas s.r.o.-partner duálneho vzdelávaniaSSUŠ Zvolen- partner duálneho vzdelávaniaDuálne vzelávanieC.S Cargo Slovakia
Erasmus plusECVETSlovenská akademická asociácia pre medzinárodnú spoluprácuSCVČNadácia F.A. HayekaaSc agendaModernizácia vzdelávacieho procesu na stredných školáchPortál Vysokých škôlPaneurópska Vysoká škola n.o.E-twinningEuroproyectos GranadaISIC karty