Načítavam...

Námestie mládeže 587/17, 960 01 Zvolen
zriaďovateľ
0908-969 859
vedenie školy
045-533 24 18
0948-132 113

Informácia pre záujemcov o duálne vzdelávanie

Záujemcovia o štúdium na našej škole majú možnosť zúčastniť sa návštevy priamo u zamestnávateľa, s ktorým škola uzatvorila dohodu o duálnom systéme vzdelávania. Svoj záujem nám oznámte, čo najskôr telefonicky 0908 969 859 alebo na e-mail: skolapodnikania @skolapodnikania.sk. Od  25.2. 2019 môžu záujemcovia o štúdium uzatvoriť zmluvu s nižšie uvedenými partnermi:
Continental Slovensko s.r.o., CS Cargo Slovensko a.s. Zvolen, Portas Hyundai s.r.o. Zvolen  a Súkromná stredná umelecká škola Zvolen
Dozviete sa pre Vás dôležité informácie. Tešíme sa na Vás. 😊
Pozn.: V prípade, že záujemcovia o štúdium na našej škole nestihnúť doložiť Zmluvu o duálnom vzdelávaní do podania prihlášky, môžu tak urobiť v prípade prijatia na štúdium a v prípade voľných miest u zamestnávateľov aj neskôr.

Znluvu o duálnom vzdelávaní nájdete nižšie:

Partneri

Continental Zvolen - partner duálneho vzdelávaniaPortas s.r.o.-partner duálneho vzdelávaniaSSUŠ Zvolen- partner duálneho vzdelávaniaDuálne vzelávanieC.S Cargo Slovakia
Erasmus plusECVETSlovenská akademická asociácia pre medzinárodnú spoluprácuSCVČNadácia F.A. HayekaaSc agendaModernizácia vzdelávacieho procesu na stredných školáchPortál Vysokých škôlPaneurópska Vysoká škola n.o.E-twinningEuroproyectos GranadaISIC karty